למה צריך אתר לאמהות באקדמיה?

בשיא הקורונה – אוגוסט 2020 החלטתי שצריך לקום אתר לאמהות באקדמיה!
שנה לאחר מכן אנחנו כאן, אחרי גיוס מוצלח של נשים מדהימות שהן ובני משפחתן תרמו לטובת האתר ונתנו את ברכתם וברכתן למען החכמאמות והחכמאמות לעתיד.

לצפייה בתוכנית “קול האקדמיה” ששודרה ברדיו החברתי הראשון בנושא האתר – לחצי על הלינק מתחת לתמונה.

https://www.facebook.com/rellyd/videos/10157425912043457/

אז למה?

החלטתי להקים את האתר כי הרגשתי שחשוב לאגד את כל התוכן החשוב שנאסף בקבוצת הפייסבוק שלנו. יש בה שפע של תכנים שיכולים לסייע לך במהלך התואר – מטרת האתר שלנו היא לאסוף את כל המידע החשוב במקום אחד מסודר ונגיש לכולן! כך שמי שאין לה פייסבוק תוכל להחשף לתכנים ולמידע והחיפוש יהיה הרבה יותר קל.

בהמשך יהיה גם פורום! כמו של פעם. שם יהיה מקום חמים לכל מי שרוצה לשאול, להגיב ולדון על עניינים של אמהות באקדמיה. גם כאן, חשוב שיהיה לנו מקום נוסף מלבד פייסבוק, כי הרי אין לדעת מה יקרה בהמשך והקהילה שלנו היא נכס לאמהות הסטודנטיות בארץ.

עוד סיבה ממש טובה – שנוכל להתגאות בסיפורים של כל אחת ואחת מכן באתר שיש אליו גישה לכולם ❤

וכדי שיהיו עוד המון סיפורים טובים הקמנו את פרויקט “חכמאמא חונכת” – פרויקט חונכות ותמיכה לאמהות סטודנטיות וכמובן שחשוב שיהיה מקום של כבוד לפרויקט החונכות שלנו כדי שנוכל להפיץ אותו בכל המוסדות ולשתף את כל מה שמתרחש בזמן אמת ולגייס אלינו שיתופי פעולה נוספים ולגרום לפרויקט לצמוח בכל מוסדות הלימוד בארץ.

ובנתיים, עד שפרויקט החונכות יגיע לשלל המוסדות – שיהיה מקום לקורסים שאני מתכננת לשמירה על שפיות והתכווננות להצלחה והנאה בלימודים. בשנים האחרונות יצא לי להרצות בלא מעט מוסדות לימוד ואגודות בנושא שילוב הורות ולימודים וחשוב לי לתת את הכלים לכמה שיותר אמהות סטודנטיות וכאלה שבדרך. המטרה שלי היא לאגד במקום אחד את כל מה שיכול לסייע לך ולחכמאמות נוספות.

עוד סיבה מהממת(!) – שיהיה אפשר להזמין מדבקות ומגנטים 🤗 אני יודעת שיש לא מעט חכמאמות שמחכות ממש בסבלונות לרכישת מדבקות ומגנטים! אני מקווה שזו תהיה תזכורת טובה לגאווה הענקית שכולנו צריכות להרגיש בדרך הלא פשוטה שבה בחרנו.

כמוכן, זה אחלה פרסום לקהילה שלנו ואנחנו רוצות שיצטרפו אלינו כמה שיותר אמהות באקדמיה! אנחנו כוח אדיר 🙂 ויחד נוכל לשנות המון!

עדיין לא בקהילה שלנו?
מוזמנת להצטרף!
*לא לשכוח לענות על כל השאלות 🙂

פוסטים נוספים שיעניינו אותך

guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן